РПН: продаж та оренда

РПН: продаж та оренда

Для забезпечення функціонування магістральної мережі необхідневстановлення телекомунікаційного обладнання у виробничо-технічних спорудах ВОЛЗ під загальною назвою РПН (регенераційні пункти, що не обслуговуються).

ТОВ «Атраком» виконує весь комплекс проектно-дослідних та будівельних робіт, включаючи узгодження проектної документації з усіма державними структурами, зі створення РПН. Всі проекти проходять державну експертизу. При будівництві РПН ТОВ «Атраком» задіює спеціалізовані будівельно-монтажні організації.

Опис та зовнішній вигляд різних типів РПН

Місце розташування РПН визначається виходячи з величини регенераційної ділянки (80-100 км) та вимог Замовників. ЗазвичайРПН розташовується в цілісному металевому контейнері площею до 12 кв.м, який знаходиться на території, що охороняється, або займає частину будь-якого приміщення (ОРТПЦ, міська АТС,тощо).

Після закінчення будівництва РПН можуть бути: продані у власність покупцеві оптичних волокон, або може бути надано в оренду місце в РПН ТОВ «Атраком».

Технічне обслуговування РПН також входить в комплекс послуг компанії «Атраком», включаючи ремонтно-відновлювальні роботи та постійний контроль стану.